Luxury Apartments Sunny Side

Hlavní vybavení

  • Wi-Fi

  • Aktivity

  • Klimatizace

  • Zvířata nejsou povolena

Umístění

    Hosté města Makarská si budou užívat pobyt v apartmánu Luxury Apartments Sunny Side.

    Muzeum Seashell je 2 km od apartmánu, zatímco Františkánský klášter je jen 2,1 km daleko. Centrum města Makarská je vzdálené skoro 3 km. Jídla evropské kuchyně se podávají v bar Beach Bar Neverin.

    Ze všech pokojů apartmánu Luxury Apartments Sunny Side je výhled na moře.

    Hosté bydlící v tomto apartmánu mají přístup do kompletní kuchyně.

    Důležité informace

    Přihlášení: od 14:00 do 21:00
    Odhlášení: od 06:00 do 10:00

    Možnosti ubytování v Luxury Apartments Sunny Side Makarská

    Ze všech pokojů apartmánu Luxury Apartments Sunny Side je výhled na moře.

    Datum příjezdu
    Datum odjezdu
    Hosté
    2 hosté

    Dospělí:

    2

    Děti:

    0
    Luxury Apartments Sunny Side Makarská Zařízení fotografie Luxury Apartments Sunny Side Makarská Pokoj fotografie Luxury Apartments Sunny Side Makarská Pokoj fotografie Luxury Apartments Sunny Side Makarská Pokoj fotografie Luxury Apartments Sunny Side Makarská Pokoj fotografie Luxury Apartments Sunny Side Makarská Kuchyně fotografie Luxury Apartments Sunny Side Makarská Pokoj fotografie Luxury Apartments Sunny Side Makarská Postele fotografie Luxury Apartments Sunny Side Makarská Kuchyně fotografie Luxury Apartments Sunny Side Makarská Pokoj fotografie
    Apartmán

    Velikost: 70 m²

    Typ postele Velká manželská postel

    Více +
    Luxury Apartments Sunny Side Makarská Obchodní fotografie Luxury Apartments Sunny Side Makarská Exteriér fotografie Luxury Apartments Sunny Side Makarská Exteriér fotografie Luxury Apartments Sunny Side Makarská Exteriér fotografie Luxury Apartments Sunny Side Makarská Exteriér fotografie Luxury Apartments Sunny Side Makarská Interiér fotografie Luxury Apartments Sunny Side Makarská Pokoj fotografie Luxury Apartments Sunny Side Makarská Pokoj fotografie Luxury Apartments Sunny Side Makarská Postele fotografie Luxury Apartments Sunny Side Makarská Koupelna fotografie
    Apartmán s 1 ložnicí

    Velikost: 40 m²

    Typ postele Velká manželská postel

    Více +

    Poloha Luxury Apartments Sunny Side Makarská

    Památky
    Skvělé restaurace
    Doprava

    Hodnocení hostů Luxury Apartments Sunny Side Makarská

    Zde najdete ověřené recenze, které naši uživatelé zveřejnili na této stránce

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.

    Recenze nebyla odeslána.

    Zkuste znovu.

    Děkujeme za přihlášení
    Měna
    • USD Americký dolar
    • EUR Euro
    • GBP Libra šterlinků
    • AUD Australský dolar
    • CAD Kanadský dolar
    • BRL Brazilský real
    • CNY Čínský jüan
    • CZK Koruna česká
    • DKK Dánská koruna
    • HKD Hongkongský dolar
    • ILS Izraelský nový šekel
    • JPY Japonský jen
    • MYR Malajsijský ringgit
    • NZD Novozélandský dolar
    • NOK Norská koruna
    • PLN Polský złoty
    • RON Rumunský nový leu
    • RUB Ruský rubl
    • SAR Saudský riál
    • SGD Singapurský dolar
    • ZAR Jihoafrický rand
    • KRW Jihokorejský won
    • SEK Švédská koruna
    • CHF Švýcarský frank
    • TRY Turecká lira
    • UAH Ukrajinská hřivna
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thajský baht
    Vyberte jazyk
    Zkontrolujte nejlepší dostupné ceny
    Pro zobrazení cen zadejte svá data
    Datum příjezdu
    Datum odjezdu
    Hosté
    2 hosté

    Dospělí:

    2

    Děti:

    0
    Luxury Apartments Sunny Side Makarská